• Deň kroja 2022

• Deň kroja je už tradične venovaný slovenským ľudovým tradíciám.  Preto dnešný deň sa niesol v slávnostnom duchu a bol pre našich žiakov príležitosťou popýšiť sa krásou a pestrosťou ľudových krojov, či ich symbolov.

• Nácvik evakuácie

• Žiaci a zamestnanci školy sa zúčastnili nácviku evakuácie, fiktívnym dôvodom bolo vypuknutie požiaru v priestoroch školy. Akcia prebiehala pod odborným vedením Ing. Romana Gállika, vedúceho odboru krízového riadenia v našom okrese. Prítomní boli tiež zamestnanci Mestského úradu a Mestskej polície v Snine. Záchranné zložky zastupovali pracovníci Slovenského červeného kríža, územného spolku Snina, dobrovoľné hasičské zbory z Belej nad Cirochou a Dlhého nad Cirochou.

Presun na bezpečné miesto sme zvládli v priebehu 3 minút.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Prvý deň nového školského roka je výnimočnou a nezabudnuteľnou udalosťou. Novú etapu svojho života začínajú malí prváčikovia. Všetkým žiakom  školy želáme veľa zdravia, úspechov, chuti do učenia a pevného odhodlania vydať zo seba to najlepšie, čo bude prezentovať nielen vás, ale aj našu školu.